Battlezone Arena Gliwice
Logo
after slider

Ta gra na długo pozostanie w Twojej pamięci. Walka laserowa na Battlezone Arena w Gliwicach to niezapomniana bitwa na ogromnej makiecie miasta. Teren gry obejmuje obszar prawie 17 000 m2. Na terenie znajdują się liczne przeszkody, makiety budynków, las, fort oraz wraki samochodów. Na obiekcie bawią się nie tylko gracze, ale też trenują profesjonaliści z jednostek wojskowych oraz szkół mundurowych.. Paintball w Rudzie Śląskiej to coś, czego szukasz? Udaj się kilkanaście kilometrów dalej, do Gliwic-Sośnicy i zakosztuj fantastycznej przygody z niesamowitym klimatem. 

Lokalizacja

Adres: Błonie 12, 44-100 Gliwice

Zagraj w stale rozbudowywanej makiecie miasta z ulicami, wzgórzami, fortem, lasem i innymi atrakcjami, ulokowanej wniecce pomiędzy autostradą A1, DTŚ, Kopalnią Sośnica i Giełdą Samochodową. Doskonale zorganizowana i klimatyczna przestrzeń daje sporo możliwości na zabawę w Laser Tag. Zachęcamy do wyboru tej lokalizacji oraz do zapoznania się z pozostałymi miejscami, jakie oferuje nasz śląski paintball.

Czym jest Battlezone? Miejscem, które tworzy się z pasji i ciężkiej pracy. TWORZY bo ciągle ją budujemy i cały czas budować będziemy. Miejsce to jest stale rozwijane i przekształcane, tak by stać się jednym z najlepszych miejsc do gry w Laser Tag w Polsce. Grając na Arenie wspierasz nasz projekt i na własne oczy oglądasz jak co tydzień pojawiają się nowe rzeczy.

 

Liczba uczestników gry

minimalna - 6 osób
maksymalna - 24 osoby

 

Cennik gry
60 minut - 70 zł brutto / osoba
90 minut - 80 zł brutto / osoba
120 minut - 95 zł brutto / osoba
180 minut - 110 zł brutto / osoba

 

zarezerwuj termin już teraz >>>
contact

Kontakt z BATTLEZONE

gsm:

512 120 502

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.