Sprzęt
Logo
after slider

W rozrywce, jaką jest laserowy paintball, dużą rolę odgrywa dobrej jakości wyposażenie. Nie chcemy, by niesprawne urządzenia zepsuły Ci radość z zabawy, dlatego  starannie dobieramy sprzęt, dbając o jego dobrą jakość i sprawność w każdych warunkach.

 

Ekstremalny paintball ‒funkcjonalność i nowoczesna technologia

 • zagrać można wszędzie, w zamkniętych pomieszczeniach, czy na świeżym powietrzu - sprzęt jest w pełni regulowany i dlatego spełni Twoje oczekiwania, jeśli ekstremalny paintball to coś, czego szukasz,
 • wysoka precyzja i zasięg strzału (maksymalny zasięg to aż 500 metrów)
 • realistyczne dźwięki towarzyszące rozgrywce
 • pełna integracja elektroniki wewnątrz obudowy (nasze produkty wyglądają niemal dokładnie tak jak prawdziwa broń)
 • wykorzystanie technologii Bluetooth, dzięki czemu sprzęt działa bezprzewodowo

 

Imprezy firmowe z nowoczesnym oprogramowaniem

 • możliwość grania dla nawet 4 zespołów jednocześnie,
 • dostępne trzy tryby ognia: pojedynczy, burst, automatyczny,
 • zaprogramować można dwie bronie pod jeden zestaw czujników (np. gracz może używać dwóch pistoletów naraz),
 • system automatycznej kontroli czujnika (w przypadku uszkodzenia lub przerwania połączenia),
 • automatyczna kontrola stanu baterii,
 • nasz sprzęt jest zgodny z międzynarodowym protokołem MILES 2, więc stanowi bezpieczną rozrywkę. Z tego względu nasz zabrzański paintball dla dzieci i dorosłych nie ma sobie równych.

 

Niezawodność

 • wytrzymała obudowa broni
 • odporność na różne warunki pogodowe takie jak opady, śnieg czy temperatury minusowe

 

Różnorodność

 • ciekawe dodatki do gry umożliwiające przeprowadzenie różnych scenariuszy, np. podłożenie bomby, przejęcie punktu kontrolnego, czy zniszczenie bazy wroga.

 

broń do laserowego paintballa

 

Sprzęt AK 12
Sprzęt AK 12
Prototypowy karabin szturmowy konstrukcji rosyjskiej, rozwijany w zakładach Iżmasz. Broń określana jest mianem piątej generacji karabinków Kałasznikowa. W porównaniu do poprzednich karabinków AK, nowa konstrukcja jest modułowa oraz znacznie bardziej ergonomiczna i funkcjonalna. Broń ma wymienną lufę lepszej jakości niż dotychczas produkowane odmiany, a także charakteryzuje się zwiększoną celnością. Obudowę wykonano z wytrzymałego plastiku ABS. Zachęcamy do wypróbowania sprzętu!
Waga: 1 kg
Długość: 70 cm
Optymalny zasięg strzału: 160 m
Sprzęt AKM
Sprzęt AKM
W roku 1959 wprowadzono do uzbrojenia AKM, czyli zmodernizowany karabinek Kałasznikowa, różniący się od AK-47 kilkoma istotnymi ulepszeniami. To prawdziwa legenda wśród broni palnej. Jest na wyposażeniu większości armii, tworzony bez większych modyfikacji od 1947 roku. Jest to najbardziej rozpoznawalny karabin świata, którego wyprodukowano w ilości ponad 50 mln sztuk. Chcesz poczuć potęgę tego sprzętu i przez moment stać się żołnierzem? Nasz laserowy paintball to opcja dla Ciebie.
Obudowa: stal, drewno
Waga: 3,4 kg
Długość: 107 cm
Optymalny zasięg strzału: 185 m
Sprzęt Colt M4-A1
Sprzęt Colt M4-A1
Broń wprowadzona na uzbrojenie armii USA i innych krajów w połowie lat 90. XX wieku. Jest wersją rozwojową karabinów z rodziny M16. Zbudowana została ze względu na zapotrzebowanie armii USA na broń o mniejszych wymiarach, przeznaczoną dla oddziałów specjalnych. Z czasem stała się popularną bronią także w jednostkach zwykłej piechoty. Była wykorzystywana jako uzbrojenie młodszych oficerów do obsługi broni ciężkiej i ‒ coraz częściej ‒ dla szeregowych żołnierzy. Wybierz nasz paintball i zobacz, jak ta broń prezentuje się w Twoich rękach.
Obudowa: metal, ABS
Waga: 2,9 kg
Długość: 92 cm
Optymalny zasięg strzał: 185 m
contact

Kontakt z BATTLEZONE

gsm:

512 120 502

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.