Rezerwacja
Logo
after slider

Ekstremalny paintball – rezerwacja terminu – Arena Walki

wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Termin

Rezerwacji dokonuje osoba odpowiedzialna za całą grupę. Należy wybrać interesującą Cię datę z kalendarza i wypełnić formularz - poza danymi osobowymi wybierasz w nim ilość osób, miejsce i czas gry. Następnie należy wybrać z listy dostępnych godzin taką, jaka Ci najbardziej pasuje. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link, który aktywuje rezerwację (należy go aktywować w ciągu 24 godzin). W przypadku wątpliwości albo ewentualnych zmian terminu będziemy się kontaktować z Tobą telefonicznie lub e-mailowo.

Pamiętaj, że im szybciej zdecydujesz się na rezerwację, tym większa szansa, ze Ty i Twoi znajomi będziecie mogli bawić się w dogodnym dla wszystkich czasie. Jest to szczególnie ważne, jeśli organizujesz imprezy firmowe w Zabrzu lub wieczory kawalerskie ‒ takich wydarzeń raczej nie można odłożyć na później. Wybierz swój wymarzony termin już teraz.

Liczba uczestników

Rezerwacje przyjmujemy od minimum 6 osób.
Maksymalna liczba uczestników gry na terenie Areny Zabrze (stadion Górnika Zabrze) oraz Kopalni Królowa Luiza wynosi 24 osoby.
Maksymalna liczba uczestników gry w Transformatorowni to 14 osób.

Jeśli chcesz rozgrywki dla większej ilości osób niż podano powyżej lub nie masz grupy przynajmniej 6-osobowej i chciałbyś dołączyć do innych skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Czas rezerwacji

Do czasu rezerwacji należy doliczyć 20 minut czasu na szkolenie, przygotowanie oraz na podsumowanie po grze (np. przy grze godzinnej na nasz zabrzański pantball zarezerwuj sobie 80 minut).

Dodatkowe informacje:

  • - należy przyjść 5 minut przed godziną zadeklarowaną na rezerwacji,
  • - należy przyjść w stroju wygodnym do biegania lub zabrać sportowe przebranie,
  • - prosimy zabrać ze sobą wodę do picia lub inne napoje niealkoholowe,
  • - nasz laserowy paintball w Zabrzu to nie klasyczny paintball, więc nie mamy tu masek, specjalnych strojów, ani ograniczonej amunicji
  • - osoby poniżej 15 lat muszą przyjść z dorosłym opiekunem,
  • - osoby w wieku 15-17 lat muszą posiadać pisemną zgodę na grę od rodziców,
  • - osoby pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie mają wstępu na grę Laserowego Paintballa!

 

contact

Kontakt z ARENA WALKI

gsm:

573 014 357

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.